O nas

Nasza Firma

Kim jesteśmy

Rodzinna FIRMA

Nasza firma pierwszą pompę ciepła zainstalowała w 2006 roku.
Od samego początku naszych usług związanych z pompami ciepła staramy się dostarczać naszym klientom fachowe i rzetelne doradztwo zgodne z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwią naszemu klientowi maksymalnie wykorzystywać pompę ciepła.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Współpracujemy z producentami pomp ciepła którzy sami tworzą najwyższą technologię i produkują pompy ciepła uważane za najlepsze na rynku polskim i europejskim. Klientom powierzającym nam instalację pompy ciepła zapewniamy: idealny dobór pompy ciepła do potrzeb klienta, profesjonalne wykonanie instalacji, niskie koszty ogrzewania , natychmiastową reakcje serwisową w przypadku awarii, praktycznie bezobsługową prace urządzeń.

Nasza wizja

Firma KAAM TERMO powstała z myślą o Inwestorach, którzy oczekują bardzo niskich kosztów utrzymania swojego domu oraz stawiają na nowoczesne i ekologiczne technologie. Nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna wiedza pozwoliły nam wykonać kilkadziesiąt instalacji wyposażonych w pompy ciepła. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Każdy z naszych dotychczasowych Klientów potwierdzi Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Nasza misja

Wykonując nasze instalacje, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i markowych produktów. Wszystkie instalacje wykonujemy na podstawie profesjonalnego projektu systemu ogrzewania, uwzględniającego zapotrzebowanie energetyczne budynku. Dodatkowo na wykonaną przez nas instalację ogrzewania płaszczyznowego otrzymujecie Państwo 10-letnią gwarancję producenta. Decydując się na współpracę z nami otrzymujecie Państwo profesjonalne doradztwo i dobór urządzeń. Pomagamy Państwu w otrzymaniu dotacji na Odnawialne Źródła Energii.

KAAM TERMO to nie tylko domy jednorodzinne. To także hale produkcyjne, biurowce, baseny oraz skomplikowane instalacje połączone z systemami solarnymi czy wentylacją. O wszystkich bieżących inwestycjach, które realizujemy przeczytacie Państwo w Aktualnościach oraz na naszym Facebooku

0 +
Wykonanych wycen
0 +
Zrealizowanych Projektów
0 +
W realizacji
0 %
Zadowolonych Klientów